Paralyzer.sk (Paralyzer.eu) je zavedený internetový obchod s bohatým výberom elektrických paralyzérov a ďalších moderných obranných prostriedkov, ako sú obranné spreje, teleskopické obušky a tak ďalej. Paralyzéry predávame už od roku 2010. Za tú dobu sme sa stali jedným z najuznávanejších e-shopov vo svojom odbore a získali sme množstvo skúseností, o ktoré sa vždy radi podelíme so svojimi zákazníkmi. Na rozdiel od mnohých predajcov, pre ktoré je paralyzér iba doplnkom iného sortimentu, sme špecialisti a vieme dobre, čo predávame. Ak zákazník potrebuje poradiť, môže sa spoľahnúť, že sa mu budeme venovať aj niekoľko dní, aby sme pre neho vybrali ten najvhodnejší prístroj.

Nesnažíme sa ponúkať najlacnejší tovar. Naše paralyzéry sú kvalitné a účinné a pochádzajú väčšinou z USA. Na spoľahlivosti a kvalite tu totiž záleží viac než kdekoľvek inde. Ak stojíte proti útočníkovi, je to tá najhoršia chvíľa pre zistenie, že paralyzér, ktorý pôvodne vyzeral ako výhodná kúpa, nefunguje správne a že ste možno šetrili na nepravom mieste. Bezpečnosť zákazníkov je pre nás prvoradá a preto ponúkame len kvalitný značkový tovar.

Aké sú teda hlavné výhody nákupu na Paralyzer.eu?

» Najväčší výber značkových paralyzérov
» Garancia najnižšej ceny
» Darček zadarmo ku každej objednávke
» Poštovné zadarmo pre nákupy nad 80 €
» Možnosť platby cez PayPal
» Tovar skladom a odosielaný ihneď
» Slovenský/český návod na obsluhu pri každom produkte
» Doživotná záruka na výrobné vady u vybraných paralyzérov
» Odborné poradenstvo pri výbere paralyzéra


Ak sa rozhodnete pre nákup elektrického paralyzéra, majte prosím za všetkých okolností na pamäti, že paralyzér nie je zbraň, ale obranný prostriedok. Používajte ho preto vždy uvážlivo, s rozumom a v súlade so zákonmi krajiny, v ktorej sa nachádzate. Paralyzér v žiadnom prípade nepatrí do rúk deťom. Svojou objednávkou obranných prostriedkov na Paralyzer.sk potvrdzujete, že ste dovŕšili vek 18 rokov (neplatí pre ďalší tovar).

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete konzultovať výber paralyzéra, radi vám poradíme telefonicky alebo e-mailom.