Obranný sprej TW1000 CS Fog pištoľ Diplomat 22ml

● Jednoduché použitie
● Malé rozmery
● Minimálna hmotnosť
● 22 ml kartuš na niekoľko použití
viac >>

Výrobca: Hoernecke. Kód produktu: TW-702

19,80 EUR s DPH

Nie je skladom
ks

Táto pištoľ nevyžaduje policajné povolenie ani zbrojný preukaz a je možné ju zakúpiť bez licencie pre sebaobranu. Je určená ľuďom na obranu svojho domova a svojej rodiny, pred možným útokom agresorov, zlodejov, lupičov, násilníkov atď. Táto zbraň Vám môže zachrániť život.

Vďaka svojim špeciálnym rozmerom (11,5 cm x 10 cm) môžu túto korenistú pištoľ používať ženy aj muži a možno ju ľahko nosiť vo vrecku alebo kabelke. Pištoľ na slzný plyn Diplomat TW-1000 pracuje s 22ml sprejovou kapsulou, ktorá obsahuje špeciálnu slznú látku s vyššou koncentráciou ako bežné slzné spreje.

Pištoľ umožňuje presne mieriť na tvár agresora. Keď prúd vyrazí smerom k tvári agresora, agresor okamžite reflexívne zavrie oči, ale keď sa pokúsi oči otvoriť, kvôli veľmi silnému bodnutiu ktoré ucíti agresor oči znovu zavrie a nebude schopný ich otvoriť. Jeho dýchacie cesty budú tiež podráždené a toto podráždenie mu spôsobí určitý zmätok, zmätok a obavy, ktoré ho odvedú od páchania trestného činu a začne sa veľmi obávať o svoje zdravie. O zdravie agresora sa nemusíte báť, pretože sa látka CS na jeho zdraví vôbec neprejaví.

Súčasťou dodávky je sprejová kapsula na 22 ml


Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov!

Parametre

Farba
Čierna
Materiál
Plast
Dĺžka
11,5 cm
Výška
11 cm
Hmotnosť
71 g
Obsah
22 ml
Maximálna vzdialenosť
2 - 3 m
Typ obranného spreja
Sprej clona
Vekové obmedzenie
18+

Príslušenstvo 1

Diskusia

Máte otázku?

Kontaktujte nás