Paralyzér Securaptor Etna 10 miliónov voltov paralyzujúca baterka s fokusom

-16%


● Účinný paralyzér o sile 10 miliónov voltov
● Plnohodnotné LED svietidlo
● Nastaviteľný kužeľ svetla
● Vstavaný dobíjací akumulátor
viac >>

Výrobca: Securaptor. Kód produktu: SCR-ETNA-01

58,30 EUR s DPH Štandardná cena 69,40 EUR, Ušetríte 16% (11,10 EUR)

Skladom
ks

Elektrický paralyzér SCR Securaptor Etna je prvá paralyzujúca baterka s fokusom (zoomom), ktorý umožňuje nastavovať šírku a dĺžku svetelného kužeľa.

Pevné a ľahké telo z leteckého hliníka dáva prístroju vzhľad stredne veľkého LED svietidlá. Na špici sú ale umiestnené zakryté elektródy, ktoré po stlačení spúšte paralyzéra prekvapia útočníka silným elektrickým výbojom o napätí 10 000 000 miliónov voltov. Unikátny spôsob uloženia elektród je nielen veľmi diskrétny, ale aj praktický, pretože maximálne bráni ich poškodeniu a súčasne umožňuje čo najlepší kontakt s telom protivníka.

Okrem obrannej funkcie je Securaptor Etna použiteľný ako plnohodnotné taktické svietidlo, ktorého veľkou výhodou proti konkurenčným produktom je funkcia fokus čiže zoom. Otáčaním robustného prstenca v prednej časti paralyzujúcej baterky je možné plynulo upravovať tvar kužeľa svetla. Úzky kužeľ zabezpečí čo najväčší dosvit (výrobca uvádza až 300 m), široký naopak čo najväčšie priestorové pokrytie. Svietidlo disponuje troma svetelnými režimami - plné svetlo, tlmené svetlo a SOS (blikanie).

Paralyzér je vybavený spoľahlivou bezpečnostnou poistkou brániacou nechcenému výboju pri prenášaní alebo svietení. Proti vypadnutiu z ruky slúži praktické pútko na zápästie. Napájanie obstaráva zabudovaný nabíjateľný akumulátor, nabíjací kábel je súčasťou balenia.

Securaptor Etna má optimálne rozmery. Je dostatočne robustný, aby mohol byť použitý napríklad ako improvizovaná úderná zbraň alebo glassbreaker, ale pritom kompaktný pre bežné použitie. Hodí sa nielen proti ľudským protivníkom, ale ide aj o vhodný paralyzér proti psom a iným zvieratám.

Zaujímavosť: Značka Securaptor označuje svoje paralyzéry menami svetových sopiek. Inšpiráciou pre model Securaptor Etna bola sopka Etna (ostrov Sicília, Taliansko).


Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov!

Parametre

Farba
Čierna
Materiál
Hliník
Dĺžka
19 cm
Priemer
4 cm (hlavica), 2,7 cm (rukoväť)
Hmotnosť
250 g
Veľkosť
Stredný paralyzér
Napätie
10 000 000 V
Napájanie
Zabudovaná nabíjateľná batéria
Vekové obmedzenie
18+

Máte otázku?

Kontaktujte nás