Paralyzér Securaptor Karang 9 miliónov voltov elektrický obušok

● Paralyzujúci obušok o sile 9 miliónov voltov
● LED svietidlo
● Robustné, dlhé telo (dĺžka 43 cm)
● Dobíjateľná batéria
viac >>

Výrobca: Securaptor. Kód produktu: SCR-KARANG-01

146,40 EUR s DPH

Skladom
ks

Elektrický obušok Securaptor Karang Police Edition je ultimatívny paralyzér určený primárne profesionálom z radov bezpečnostných agentúr alebo strážnych služieb. Zaobstarať si ho ale môže každý, kto hľadá skutočne účinný obranný prostriedok a nie je ochotný robiť kompromisy. Karang je multifunkčný prístroj, ktorý možno kedykoľvek použiť ako taktický obušok, výkonné LED svietidlo alebo extrémne silný elektrický paralyzér s napätím 9.000.000 V. Kryté elektródy umiestnené na špici poskytujú mohutný výboj sprevádzaný silnými zábleskmi a hrozivým praskavým zvukom. To samo o sebe, navyše v kombinácii s impozantným vzhľadom Karangu, dokáže obrátiť na útek nejedného protivníka.

Plnohodnotné svietidlo s technológiou Cree LED funguje lepšie ako bežná baterka a v prípade potreby tiež hravo oslepí útočníka. Jeho sklo je chránené proti rozbitiu zapustením do špice paralyzéra.

Na rozdiel od obyčajných elektrických obuškov, ktorých telo je plastové a spravidla nevydrží väčší náraz, je Securaptor Karang vyrobený z tvrdeného leteckého hliníka. Paralyzér je teda priamo konštruovaný ako úderná zbraň a dá sa bez obáv použiť aj ako glassbreaker. Jeho dĺžka poskytuje dobrú manévrovateľnosť a možnosť zachovania bezpečného odstupu od protivníka.

Paralyzér je opatrený karabínou pre pripnutie napr. na opasok. Systém dvojitého istenia chráni pred nechceným výbojom. Prístroj je napájaný nabíjateľnou batériou. Súčasťou balenia je nabíjačka.

Zaujímavosť: Značka Securaptor označuje svoje paralyzéry menami svetových sopiek. Inšpiráciou pre model Securaptor Karang bola sopka Karang (ostrov Java, Indonézia).


Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov!

Parametre

Farba
Čierna
Materiál
Hliník
Dĺžka
43 cm
Priemer
4 cm (hlavica), 3 cm (rukoväť)
Hmotnosť
750 g
Veľkosť
Veľký paralyzér
Napätie
9 000 000 V
Napájanie
Zabudovaná nabíjateľná batéria
Vekové obmedzenie
18+

Máte otázku?

Kontaktujte nás