Paralyzér Securaptor Karang Mini 9 miliónov voltov elektrický obušok

Bestseller

Darček zdarma


Securaptor ● Paralyzujúci obušok o sile 9 miliónov voltov
● LED svietidlo
● Robustné, pevné telo
● Dobíjacia batéria
viac >>

Výrobca: Securaptor. Kód produktu: SCR-KARANG-MINI-01

119,60 € s DPH

Momentálne nie je možné objednať Ospravedlňujeme sa, práve prebieha údržba webu a tovar preto nie je možné objednať. Navštívte nás prosím neskôr. Ďakujeme za pochopenie.

Elektrický obušok Securaptor Karang Mini je kratšia verzia paralyzéra Securaptor Karang. Ide o ultimatívny paralyzér určený primárne profesionálom z radov bezpečnostných agentúr alebo strážnych služieb. Zaobstarať si ho ale môže každý, kto hľadá skutočne účinný obranný prostriedok a nie je ochotný robiť kompromisy. Karang je multifunkčný prístroj, ktorý možno kedykoľvek použiť ako taktický obušok, výkonné LED svietidlo alebo extrémne silný elektrický paralyzér s napätím 9.000.000 V. Kryté elektródy umiestnené na špici poskytujú mohutný výboj sprevádzaný silnými zábleskmi a hrozivým praskavým zvukom. To samo o sebe, navyše v kombinácii s impozantným vzhľadom Karangu, dokáže obrátiť na útek nejedného protivníka.

Plnohodnotné svietidlo s technológiou Cree LED funguje lepšie ako bežná baterka a v prípade potreby tiež hravo oslepí útočníka. Jeho sklo je chránené proti rozbitiu zapustením do špice paralyzéra.

Na rozdiel od obyčajných elektrických obuškov, ktorých telo je plastové a spravidla nevydrží väčší náraz, je Securaptor Karang Mini vyrobený z tvrdeného leteckého hliníka. Paralyzér je teda priamo konštruovaný ako úderná zbraň a dá sa bez obáv použiť aj ako glassbreaker. Jeho dĺžka poskytuje dobrú manévrovateľnosť a možnosť zachovania bezpečného odstupu od protivníka.

Paralyzér je opatrený karabínou pre pripnutie napr. na opasok. Systém dvojitého istenia chráni pred nechceným výbojom. Prístroj je napájaný nabíjateľnou batériou. Súčasťou balenia je nabíjačka.

Zaujímavosť: Značka Securaptor označuje svoje paralyzéry menami svetových sopiek. Inšpiráciou pre model Securaptor Karang bola sopka Karang (ostrov Java, Indonézia).


Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov!

Parametre

Farba
Čierna
Materiál
Hliník
Dĺžka
36,5 cm
Priemer
4 cm (hlavice), 3 cm (rukojeť)
Veľkosť
Veľký paralyzér
Hmotnosť
500 g
Napätie
9 000 000 V
Príslušenstvo
Karabina na opasek
Napájanie
Výmenná dobíjacia batéria
Vekové obmedzenie
18+

Máte otázku?

Kontaktujte nás