Paralyzér Securaptor Pago 10 miliónov voltov paralyzujúca baterka (čierna)

-27% Bestseller


● Účinný paralyzér o sile 10 miliónov voltov
● Plnohodnotné LED svietidlo
● Robustnejšie a dlhšie telo (dĺžka 24 cm)
● Vstavaný dobíjací akumulátor
viac >>

Výrobca: Securaptor. Kód produktu: SCR-PAGO-01

58,30 EUR s DPH Štandardná cena 79,60 EUR, Ušetríte 27% (21,30 EUR)

Skladom
ks

Elektrický paralyzér SCR Securaptor Pago v tvare baterky. Odolné, ale ľahké telo z tvrdeného hliníka sa prakticky nijako nelíši od klasického outdoorového svietidla. V prednej časti sú však skryté elektródy, ktoré umožňujú prekvapiť prípadného útočníka mohutným elektrickým výbojom o sile 10 miliónov voltov. Prístroj je pochopiteľne použiteľný aj ako plnohodnotná baterka so svietivosťou 180 lumenov. Securaptor Pago môže poslúžiť dokonca ako príležitostná úderná zbraň alebo glassbreaker - nástroj pre bezpečné rozbitie skla, napríklad u havarovaného automobilu. Paralyzér je vybavený spoľahlivou bezpečnostnou poistkou brániacou nechcenému výboju pri prenášaní alebo svietení. Pre upevnenie na opasok slúži praktický kovový klip, čo je skvelé riešenie umožňujúce okamžité použitie za všetkých okolností (bez nutnosti zdĺhavého vyťahovania z opaskového puzdra). Napájanie obstaráva zabudovaný dobíjací akumulátor.

Paralyzujúca baterka Securaptor Pago sa dobre hodí aj proti zvieratám, špeciálne proti psom. Jej výhodou je dlhší tvar poskytujúci potrebný odstup od nevypočítateľného štvornohého agresora, ale tiež vysoko odolné prevedenie, vďaka ktorému ju možno úspešne použiť ako improvizovaný obušok.

Zaujímavosť: Značka Securaptor označuje svoje paralyzéry menami svetových sopiek. Inšpiráciou pre model Securaptor Pago bola sopka Pago (ostrov Nová Británia, Papua Nová Guinea).


Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov!

Parametre

Farba
Čierna
Materiál
Hliník
Dĺžka
24 cm
Priemer
5 cm (hlavica), 3 cm (rukoväť)
Hmotnosť
300 g
Veľkosť
Stredný paralyzér
Napätie
10 000 000 V
Napájanie
Zabudovaná nabíjateľná batéria
Príslušenstvo
Klip na opasok
Vekové obmedzenie
18+

Máte otázku?

Kontaktujte nás