Paralyzér Securaptor Pico 3 milióny voltov paralyzujúca baterka

-23% Bestseller

Darček zdarma


Securaptor ● Účinný paralyzér o sile 3 milióny voltov
● Plnohodnotné LED svietidlo
● Malá paralyzujúca baterka
● Vstavaný dobíjací akumulátor
viac >>

Výrobca: Securaptor. Kód produktu: SCR-PICO-01

39,60 € s DPH Štandardná cena 51,60 €, Ušetríte 23% (12 €)

Momentálne nie je možné objednať Ospravedlňujeme sa, práve prebieha údržba webu a tovar preto nie je možné objednať. Navštívte nás prosím neskôr. Ďakujeme za pochopenie.

Elektrický paralyzér SCR Securaptor Pico je azda najmenšia paralyzujúca baterka na trhu. Vo veľmi kompaktnom tele (dĺžka len cca 16 cm, priemer okolo 3 cm) z vysoko odolného tvrdeného hliníka je ukryté obranné zariadenie s úctyhodným výkonom 3 milióny voltov. Paralyzér je vybavený zakrytými elektródami, takže ho na prvý pohľad nie je možné rozoznať od obyčajnej outdoorové baterky, čo môže protivníka nepríjemne prekvapiť. Samozrejmosťou je bezpečnostná poistka brániaca nechcenému spusteniu, ktorá spoľahlivo ochráni pred náhodným výbojom pri prenášaní alebo svietení. Proti vypadnutiu alebo vyrazeniu z ruky slúži pútko na zápästie. Securaptor Pico je pochopiteľne použiteľný aj ako plnohodnotné LED svietidlo s vysokou svietivosťou. Napájanie je zabezpečené zabudovaným dobíjacím akumulátorom. Súčasťou balenia je nylonové púzdro s pútkom na opasok.

Zaujímavosť: Značka Securaptor označuje svoje paralyzéry menami svetových sopiek. Inšpiráciou pre model Securaptor Pico bola sopka Pico (ostrov Pico, Azorské ostrovy).


Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov!

Parametre

Farba
Čierna
Materiál
Hliník
Dĺžka
16,5 cm
Priemer
3,4 cm (hlavice), 2,5 cm (rukojeť)
Veľkosť
Malý paralyzér
Hmotnosť
160 g
Napätie
3 000 000 V
Napájanie
Zabudovaná dobíjacia batéria
Vekové obmedzenie
18+

Máte otázku?

Kontaktujte nás