Paralyzér Securaptor Teon Mini II 5 miliónov voltov (čierny)

-13%


● Vreckový paralyzér o sile 5 miliónov voltov
● USB nabíjanie
● Váha iba 125 gramov
● Vstavaný dobíjaci akumulátor s idikátorom stavu
viac >>

Výrobca: Securaptor. Kód produktu: SCR-TEON-MINI-II-01

51 EUR s DPH Štandardná cena 58,30 EUR, Ušetríte 13% (7,30 EUR)

Skladom
ks

Securaptor Teon Mini II je prvý pokračovateľ obľúbeného klasického mini paralyzéra Teon Mini s veľkosťou len o niečo málo väčší, než je zapaľovač. Vďaka svojmu praktickému kompaktnému tvaru je ideálnym obranným prostriedkom pre každodenné nosenie vo vrecku, v kabelke alebo napríklad v ľadvinke. Malé rozmery neznamenajú malý výkon - paralyzér disponuje napätím 5.000.000 V, čo mu umožňuje bez problémov zvládnuť každého útočníka. Pogumovaný povrch je príjemný na dotyk a prispieva k pevnému a bezpečnému uchopeniu. Medzi elektródami na prednej časti prístroja je umiestnené LED svietidlo, ktoré možno použiť na oslnenie protivníka alebo ako bežnú baterku. Výrobok je osadený bezpečnostnou poistkou proti nechcenému spusteniu. Napájanie je zabezpečené vstavanou nabíjateľnou batériou.

Teon Mini II je ľahko použiteľný, efektívny a diskrétny, dá vám pocit bezpečia a kombinuje optimálnu bezpečnosť a praktickosť pre osobnú ochranu garantovanú každý den.Nepřehlednutelná výhoda paralyzéra Securaptor Teon Mini II je svetelný indikátor nabitia a vybitia, takže máte pod kontrolou stav batérie, jej nabitie aj vybíjanie, takže nikdy nebudete zaskočení že bude paralyzér nečakane vybitý.

Súčasťou balenia je praktické nylonové puzdro s pútkom na opasok.

Zaujímavosť: Značka Securaptor označuje svoje paralyzéry menami svetových sopiek. Inšpiráciou pre model Securaptor Teon bola sopka Teon (Bandské more).

Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov!

Parametre

Farba
Čierna
Materiál
Plast
Dĺžka
10,5 cm
Šírka
4,5 cm
Výška
2,3 cm
Hmotnosť
125 g
Veľkosť
Malý paralyzér
Napätie
5 000 000 V
Napájanie
Zabudovaná nabíjateľná batéria
Príslušenstvo
Nylonové puzdro
Vekové obmedzenie
18+

Diskusia

Máte otázku?

Kontaktujte nás