Paralyzér Securaptor Tore 4 milióny voltov paralyzujúca baterka

-15% Bestseller


● Účinný paralyzér o sile 4 milióny voltov
● Plnohodnotné LED svietidlo
● Najmenšia paralyzujúca baterka
● Vstavaný dobíjací akumulátor
viac >>

Výrobca: Securaptor. Kód produktu: SCR-TORE-01

47,30 EUR s DPH Štandardná cena 55,60 EUR, Ušetríte 15% (8,30 EUR)

Skladom
ks

Elektrický paralyzér Securaptor Tore Police Edition v tvare baterky je inšpirovaný služobnými prístrojmi, ktoré používajú policajti v USA a ďalších krajinách. Mimoriadne úzke telo (priemer len 3 cm) z hliníkovej zliatiny je veľmi odolné, k čomu prispieva aj špeciálne riešenie zadnej časti, ktorá je jednoliata - bez obvyklej plastovej koncovky. Silný paralyzér o napätí 4 milióny voltov má zakryté elektródy, takže sa výrobok na prvý pohľad nelíši od bežnej baterky. Pred nechceným výbojom chráni užívateľa dvojstupňový bezpečnostný systém zahŕňajúci vypínač ON /OFF, ktorý úplne odpája paralyzér od akumulátora, a prepínač funkcií slúžiaci pre aktiváciu spúšte. Proti vypadnutiu alebo vyrazeniu z ruky slúži zápästné pútko.

Securaptor Tore je použiteľný aj ako plnohodnotné LED svietidlo disponujúce vysokou svietivosťou vďaka svetelnému zdroju CREE LED. Napájanie je zabezpečené zabudovaným dobíjacím akumulátorom.

Zaujímavosť: Značka Securaptor označuje svoje paralyzéry menami svetových sopiek. Inšpiráciou pre model Securaptor Tore bola sopka Tore (ostrov Bougainville, Papua - Nová Guinea).


Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov!

Parametre

Farba
Čierna
Materiál
Hliník
Dĺžka
17 cm
Priemer
3 cm
Hmotnosť
165 g
Veľkosť
Malý paralyzér
Napätie
4 000 000V
Napájanie
Zabudovaná nabíjateľná batéria
Vekové obmedzenie
18+

Máte otázku?

Kontaktujte nás