Paralyzér Securaptor Tromen 10 miliónov voltov elektrický obušok

-19%


Výrobca: Securaptor. Kód produktu: SCR-TRO-01

109,70 EUR s DPH Štandardná cena 135,40 EUR, Ušetríte 19% (25,70 EUR)

Skladom
ks

Elektrický obušok Tromen je určený pre ľudí v bezpečnostnej službe, pre profesionálnych vodičov alebo pre sebaobranu proti útočiacim psom, pretože nie je vhodný kvôli dĺžke asi 34 cm pre skryté nosenie. Medzi jeho výhody patrí predovšetkým napätie, ktoré ponúka 10 miliónov voltov a veľmi užitočná je multifunkčný svietidlo s rôznymi svetelnými programami. Ako hlavný výhoda v každom prípade spočíva výmenná, bežne dostupná batéria typ 18650 so životnosťou cca 500-700 nabitie. Samozrejmosťou je aj zodpovedajúca nabíjačka. Telo elektrického obušku Tromen je vyrobené z leteckého hliníka, takže vydrží aj opakované nárazy, ktoré neohrozí ani LED svietidlo ktoré je zabudované v hlave obušku u elektród.

Elektrický obušok Tromen je zárukou Vašej bezpečnosti, útočníka bleskovo vyradíte bez toho aby ste mu zanechali trvalé zranenia, výboje spôsobujú len elektrický šok.

Súčasťou balenia je praktické nylonové puzdro s pútkom na opasok, 2x akumulátor 18650 a nabíjačka.

Zaujímavosť: Značka Securaptor označuje svoje paralyzéry menami svetových sopiek. Inšpiráciou pre model Securaptor Tromen bola sopka Tromen (Argentína, provincia Neuquén).


Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov!

Parametre

Farba
Čierna
Materiál
Hliník
Dĺžka
34,5 cm
Priemer
3,4 cm
Hmotnosť
425 g
Veľkosť
Veľký paralyzér
Napätie
10 000 000 V
Napájanie
Výmenná nabíjateľná batéria
Vekové obmedzenie
18+

Diskusia

Máte otázku?

Kontaktujte nás