Paralyzér Streetwise Mini Barbarian 9 miliónov voltov elektrický obušok

-8%

Doživotná záruka


● Robustný elektrický obušok
● Paralyzér o sile 9 miliónov voltov
● LED svietidlo 150 lm
● Doživotná záruka
viac >>

Výrobca: Streetwise. Kód produktu: STR-BAR-MINI-01

135,40 EUR s DPH Štandardná cena 146,70 EUR, Ušetríte 8% (11,30 EUR)

Nie je skladom
ks

Elektrický obušok Streetwise Mini Barbarian je neobvyklý obranný prostriedok určený profesionálom z radov bezpečnostných agentúr alebo strážnych služieb, ale aj civilným osobám. Multifunkčné zariadenie v sebe spája výhody taktického obušku, výkonné LED svetlá a mimoriadne silného elektrického paralyzéra. So svojimi 9.000.000 V je Streetwise Mini Barbarian jedným z najsilnejších výrobkov značky. Hlavica s krytými elektródami je vybavená systémom Triple Stun Technology pre ešte väčšiu účinnosť. Impozantný svetelný a akustický prejav výstražného elektrického výboja pravdepodobne okamžite zastraší väčšinu protivníkov, a ak nie, prichádza k slovu šok o sile miliónov voltov.

Výkonná svietidlo s technológiou Cree LED hravo nahradí bežnú baterku, ale v prípade potreby môže tiež oslepiť útočníka. Funguje v troch režimoch: plné svetlo, 50% svetlo a SOS blikanie.

Na rozdiel od väčšiny elektrických obuškov, ktoré sú z plastu, je tento typ vyrobený z tvrdeného leteckého hliníka. Jedná sa teda o obušok v pravom slova zmysle - to znamená, že ho možno bez problémov použiť ako údernú zbraň alebo glassbreaker. Bezmála polmetrová dĺžka poskytuje výnimočne dobrú manévrovateľnosť a umožňuje zachovanie výrazného odstupu od protivníka.

Paralyzér je opatřený zápěstním poutkem proti vypadnutí nebo vyražení z ruky. Dvojí jištění chrání před nechtěným výbojem. Přístroj je napájený dobíjecí baterií. Součástí balení je nabíječka.


Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov!

Parametre

Farba
Čierna
Materiál
Hliník
Dĺžka
35 cm
Hmotnosť
450 g
Veľkosť
Veľký paralyzér
Napätie
9 000 000 V
Napájanie
Zabudovaná nabíjateľná batéria
Príslušenstvo
Klip na opasok
Vekové obmedzenie
18+

Máte otázku?

Kontaktujte nás