Paralyzér Streetwise Police Force 12 miliónov voltov elektrický obušok


Streetwise ● Pevný elektrický obušok
● Paralyzér o sile 12 miliónov voltov
● LED svietidlo 150 lm
● Doživotná záruka
viac >>

Výrobca: Streetwise. Kód produktu: STR-PFOR-01

160 € s DPH

Momentálne nie je možné objednať Ospravedlňujeme sa, práve prebieha údržba webu a tovar preto nie je možné objednať. Navštívte nás prosím neskôr. Ďakujeme za pochopenie.

Elektrický obušok z rady Police Force od značky Streetwise je určený profesionálom z bezpečnostných agentúr, strážnych služieb a pod., Ale môže byť použitý aj ako veľmi účinný obranný prostriedok pre civilné osoby. Tento ultimatívny nástroj v sebe spája výhody taktického obušku, výkonné LED svetlá a mimoriadne silného elektrického paralyzéra. So svojimi 10.000.000 V je Streetwise Police Force aktuálne vôbec najsilnejším výrobkom značky. Hlavica s elektródami je vybavená systémom Triple Stun Technology pre ešte väčšiu účinnosť. Impozantný svetelný a akustický prejav výstražného elektrického výboja pravdepodobne okamžite zastraší väčšinu protivníkov, a ak nie, prichádza k slovu šok o sile miliónov voltov.

Výkonná svietidlo s technológiou Cree LED hravo nahradí bežnú baterku, ale v prípade potreby môže tiež oslepiť útočníka. Funguje v piatich režimoch: plné svetlo, stredné svetlo, tlmené svetlo, stroboskop a SOS.

Na rozdiel od väčšiny elektrických obuškov, ktoré sú z plastu, je tento typ vyrobený z tvrdeného leteckého hliníka. Jedná sa teda o obušok v pravom slova zmysle - to znamená, že ho možno bez problémov použiť ako údernú zbraň alebo glassbreaker.

Paralyzér je opatrený zápästným pútkom proti vypadnutiu alebo vyrazenie z ruky. Dvojaký istenie chráni pred nechceným výbojom. Prístroj je napájaný dvoma vymeniteľnými dobíjacími batériami. Súčasťou balenia je sieťová nabíjačka aj nabíjačka do auta. Samozrejmosťou je praktické puzdro na opasok.


Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov!

Parametre

Farba
Čierna
Materiál
Hliník
Dĺžka
34 cm
Priemer
3 cm
Veľkosť
Veľký paralyzér
Hmotnosť
850 g
Napätie
12 000 000 V
Príslušenstvo
Nylonové pouzdro
Napájanie
Výmenná dobíjacia batéria
Vekové obmedzenie
18+

Máte otázku?

Kontaktujte nás