Paralyzér Streetwise Police Force 12 miliónov voltov elektrický obušok

-20%

Doživotná záruka


● Pevný elektrický obušok
● Paralyzér o sile 12 miliónov voltov
● LED svietidlo 150 lm
● Klip na opasok
● Doživotná záruka
viac >>

Výrobca: Streetwise. Kód produktu: STR-PFOR-01

146,70 EUR s DPH Štandardná cena 183,40 EUR, Ušetríte 20% (36,70 EUR)

Nie je skladom
ks

Elektrický obušok z rady Police Force od značky Streetwise je určený profesionálom z bezpečnostných agentúr, strážnych služieb a pod., Ale môže byť použitý aj ako veľmi účinný obranný prostriedok pre civilné osoby. Tento ultimatívny nástroj v sebe spája výhody taktického obušku, výkonné LED svetlá a mimoriadne silného elektrického paralyzéra. So svojimi 10.000.000 V je Streetwise Police Force aktuálne vôbec najsilnejším výrobkom značky. Hlavica s elektródami je vybavená systémom Triple Stun Technology pre ešte väčšiu účinnosť. Impozantný svetelný a akustický prejav výstražného elektrického výboja pravdepodobne okamžite zastraší väčšinu protivníkov, a ak nie, prichádza k slovu šok o sile miliónov voltov.

Výkonná svietidlo s technológiou Cree LED hravo nahradí bežnú baterku, ale v prípade potreby môže tiež oslepiť útočníka. Funguje v piatich režimoch: plné svetlo, stredné svetlo, tlmené svetlo, stroboskop a SOS.

Na rozdiel od väčšiny elektrických obuškov, ktoré sú z plastu, je tento typ vyrobený z tvrdeného leteckého hliníka. Jedná sa teda o obušok v pravom slova zmysle - to znamená, že ho možno bez problémov použiť ako údernú zbraň alebo glassbreaker.

Paralyzér je opatrený opaskovým klipom. Dvojaký istenie chráni pred nechceným výbojom. Prístroj je napájaný dvoma vymeniteľnými dobíjacími batériami. Súčasťou balenia je nabíjačka.

Obrázky sú iba ilustračné, obušok nemá zápästné pútko ale opaskový klip!


Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov!

Parametre

Farba
Čierna
Materiál
Hliník
Dĺžka
34 cm
Priemer
3 cm
Hmotnosť
850 g
Veľkosť
Veľký paralyzér
Napätie
12 000 000 V
Napájanie
Výmenná nabíjateľná batéria
Príslušenstvo
Nylonové puzdro
Vekové obmedzenie
18+

Máte otázku?

Kontaktujte nás