Paralyzér ZAP Enforcer 2 milióny voltov paralyzujúca baterka

-22%


● Paralyzér renomovanej US značky ZAP
● LED svietidlo 110 lm
● LCD displej
● Praktické USB nabíjanie
viac >>

Výrobca: ZAP. Kód produktu: ZAP-ENFO-01

172,10 EUR s DPH Štandardná cena 220 EUR, Ušetríte 22% (47,90 EUR)

Nie je skladom
ks

Elektrický paralyzér ZAP Enforcer je skutočne multifunkčný obranný prostriedok. Okrem paralyzujúcej funkcie o sile 2 milióny voltov disponuje ZAP Enforcer šesticou ostrých kovových hrotov, vysoko účinným LED svietidlom so štyrmi svetelnými režimami a telom z tvrdeného leteckého hliníka, ktoré z neho v kombinácii s jeho veľkosťou robí efektívnu údernú zbraň.

Ako jediná paralyzujúca baterka využíva ZAP Enforcer LCD displej, ktorý podáva všetky informácie o momentálnom stave batérie, počtu zostávajúcich elektrických šokov a zostávajúce dobe svietenia. Užívateľ tak má perfektný prehľad o tom, kedy svoj ​​paralyzér dobiť, aby bol vždy plne akcieschopný. Prístroj využíva vstavanú NiMH batériu, ktorá vystačí na cca 500 elektrických šokov alebo 12 hodín nepretržitého svietenia. Inteligentný systém nabíjania znemožňuje prebitie batérie paralyzéra.

Plnohodnotné LED svietidlo s technológiou CREE XR-E 3W LED a svetelným tokom 110 lumenov funguje v štyroch režimoch - vysoký výkon, stredný výkon, nízky výkon a blikanie SOS.


Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov!

Parametre

Farba
Čierna
Materiál
Hliník
Dĺžka
36 cm
Hmotnosť
835 g
Veľkosť
Veľký paralyzér
Napätie
2 000 000 V
Napájanie
Zabudovaná nabíjateľná batéria
Príslušenstvo
Nylonové puzdro, nabíjačka do auta
Vekové obmedzenie
18+

Máte otázku?

Kontaktujte nás