Paralyzér ZAP Hike and Strike Extreme 950 000 voltov trekingová palica

-10%


- Bezpečné, protišmykové držadlo potiahnuté gumou
- 2 Teleskopické segmenty s trecím zámkom
- LED svietidlo v rukoväti
- Výškové značenie na tele paralyzéra
- Paralyzujúce palica s predĺženým dosahom
- Nízka hmotnosť 500g s batériami
- 3x batéria CR123A s dlhou životnosťou, lítiové batérie (súčasťou balenia)
- Pútko na zápästie
- Odnímateľná reflexná páska
- Viečko na konci paralyzéra proti zraneniu
viac >>

Výrobca: ZAP. Kód produktu: ZAP-HSE-01

165,10 EUR s DPH Štandardná cena 183,10 EUR, Ušetríte 10% (18 EUR)

Skladom
ks

Paralyzér ZAP Hike and Strike Extreme je ľahká hliníková turistická palica s integrovaným 950 000 V paralyzérom a LED svietidlom v rukoväti. Je to výborná voľba paralyzéra pre bezpečnosť i stabilitu chôdze pri pešej turistike, kempovania, prechádzke so psom alebo aj pri bežnej prechádzke.

Telo ZAP Hike and Strike Extreme sa skladá z troch teleskopických segmentov, ktoré môžete rýchlo predĺžiť zo 74cm na 142cm alebo na ľubovoľnú dĺžku medzi touto veľkosťou. Teleskopické segmenty majú veľkostné značenie merania, takže palicu môžete ľahko vrátiť do svojej obľúbenej výšky. Na špici paralyzéra ZAP Hike and Strike Extreme je odnímateľný koncový kryt, ktorý pomáha zabrániť rúcanie palice v mäkkých alebo piesčitých pôdach.

Paralyzér ZAP Hike and Strike Extreme je súčasťou série ZAP EXTREME, preto sú elektródy vyrobené z naostrených hrotov z pevného kovu. Naostrené hroty pomáhajú preniknúť silnejšími materiály a slúži ako zbrane samy o sebe. Elektródy sú umiestnené v rukoväti paralyzéra ZAP Hike and Strike Extreme pod odnímateľným gumovým uzáverom, ktorý zabraňuje náhodnému bodnutiu alebo nechcenému výbojmi. Ochranný kryt má v strede otvor pre LED svietidlo, ktoré je tiež umiestnené v rukoväti. Na rukoväti  paralyzéra ZAP Hike and Strike Extreme je umiestnené tlačidlo spúšťania pre LED svietidlo a tiež schránka na batérie, v ktorej sú umiestnené tri lítiové batérie CR123A (súčasťou balenia) s dlhou životnosťou.

Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov!

Parametre

Farba
Čierna
Materiál
Hliník
Dĺžka
74 - 142 cm (nastaviteľná)
Hmotnosť
500 g
Veľkosť
Veľký paralyzér
Napätie
950 000 V
Napájanie
3x CR123
Obsah
3x CR123, reflexný pásik
Vekové obmedzenie
18+

Diskusia

Máte otázku?

Kontaktujte nás