Paralyzér ZAP Light Extreme 1 milión voltov paralyzujúca baterka

Akcia -25%

Darček zdarma


ZAP ● Paralyzér renomovanej US značky ZAP
● LED svietidlo 120 lm
● Praktické USB nabíjanie
● Nabíjačka do auta
viac >>

Výrobca: ZAP. Kód produktu: ZAP-LIGHT-EXT-01

120 € s DPH Štandardná cena 160 €, Ušetríte 25% (40 €)

Momentálne nie je možné objednať Ospravedlňujeme sa, práve prebieha údržba webu a tovar preto nie je možné objednať. Navštívte nás prosím neskôr. Ďakujeme za pochopenie.

Elektrický paralyzér ZAP Light Extreme 1 milión voltov v tvare outdoorovej baterky. Vylepšená verzia obľúbenej paralyzujúcej baterky ZAP Light 1 milión voltov. Vysoko odolné telo paralyzéra je vyrobené z tvrdeného leteckého hliníka v čiernej farbe, rukoväť je pogumovaná.

Prístroj je možné použiť ako sebaobranný prostriedok (paralyzér) alebo ako klasickú baterku. Šesť moderných LED žiaroviek poskytuje jasné svetlo nepretržite po dobu 5 h na jedno nabitie. Nabíjací USB kábel a praktické puzdro sú súčasťou balenia. Naviac je pribalená aj nabíjačka do auta.

Silné napätie o hodnote jedného milióna voltov poskytuje masívny, jasný elektrický výboj sprevádzaný charakteristickým praskavým zvukom. Jeho odstrašujúci účinok je ešte umocnený momentom prekvapenia, pretože prístroj nemá klasický tvar paralyzéra a útočník protiakciu neočakáva. Pre odrazenie útoku je možné použiť aj ostré hroty na hornej strane baterky.


Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov!

Parametre

Farba
Čierna
Materiál
Hliník
Dĺžka
15 cm
Veľkosť
Stredný paralyzér
Hmotnosť
255 g
Napätie
1 000 000 V
Príslušenstvo
Nylonové pouzdro, nabíječka do auta
Napájanie
Zabudovaná dobíjacia batéria
Vekové obmedzenie
18+

Máte otázku?

Kontaktujte nás