Piexon Guardian Angel® III Dark Grey

-22%


● Plynový OC paralyzér
● Dosah až 4 metre
● Renomovaná švajčiarska značka Piexon
● Vyrobené v EU
viac >>

Výrobca: Piexon. Kód produktu: PIE-130220

37 EUR s DPH Štandardná cena 47,70 EUR, Ušetríte 22% (10,70 EUR)

Skladom
ks

Značka Piexon (Švajčiarsko) je synonymom pre kvalitu a skúsenosti v oblasti obranných sprejov. Jej plynový paralyzér Guardian Angel 3 predstavuje vysoko spoľahlivý a účinný obranný prostriedok, ktorý je na rozdiel od elektrického paralyzéra možné použiť na diaľku - s bezpečným odstupom od protivníka.

Vďaka patentovanej hnacej technológii spoločnosti Piexon je Guardian Angel unikátny v dosahu a efektivite. Účinná látka je vystrelená rýchlosťou 180 km / h, takže zásah je presný a citlivosť na bočný vietor alebo protivietor sú minimálne. Hermeticky uzavreté nádobky a tekutý obsah umožňujú použitie vo vnútri budov bez rizika kontaminácie prostredia. Paralyzéry Piexon sú konštruované tak, aby zasiahli iba protivníka a neohrozili okolie.

Guardian Angel má ploché plastové telo v tvare pištole, ktoré umožňuje dobré uchopenie a zamierenie na cieľ. Po prelomení bezpečnostnej poistky a stlačení spúšte sa ako prvá iniciuje spodná nábojka, potom sa systém automaticky prepne na hornú nábojku a je možné stlačiť znova. Účinný dostrel je 4 m pri rozptyle zhruba 30 cm. Pre pohodlné nosenie slúži integrovaný opaskový klip. Prístroj obsahuje 2 x 6 ml vysoko účinného spreja Piexol s obsahom 10% OC. Paralyzér Guardian Angel je mimoriadne kompaktný a váži len 120 gramov.


Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov!

Parametre

Farba
Sivá
Materiál
Plast
Dĺžka
118 mm
Šírka
85 mm
Výška
26 mm
Hmotnosť
120 g
Obsah
2 náboje s objemom 6 ml 10 % OC s 2.0 - 3.0 % capsacinoid
Minimálna vzdialenosť
0,5 m
Maximálna vzdialenosť
4,0 m
Systém spúšte
Automatické prepínanie
Rýchlosť strely
V (Im) 50 m/s, 180 km/h
Prevádzkový rozsah teplôt
-20 °C až +80 °C
Odpor spúšte
3,0 kg
Vekové obmedzenie
18+

Príslušenstvo 2

Máte otázku?

Kontaktujte nás