Piexon Guardian Angel® II Dark Grey

-11%


● Plynový OC paralyzér
● Dosah až 4 metre
● Renomovaná švajčiarska značka Piexon
● Vyrobené v EU
viac >>

Výrobca: Piexon. Kód produktu: PIE-130148

32,70 EUR s DPH Štandardná cena 36,70 EUR, Ušetríte 11% (4 EUR)

Skladom
ks

Guardian Angel II nemá proti Guardian Angel III opaskový klip a možnosť inštalácie Laser Clipu

Guardian Angel II je kompaktný obranný prostriedok, ktorý obsahuje 2 nábojky s účinnou slzotvornú látkou 10% OC PIEXOL. Vďaka svojmu tvaru umožňuje rýchle vytiahnutie a napomáha k intuitívnemu použitie v rizikových situáciách, kedy nehrozí zlá aplikácie ako tomu môže byť napríklad u pepper spreja (otočenie trysky proti samotnému obrancovia).

Dostrel je do vzdialenosti až 4 metre s rozptylom zhruba 30 cm. Účinná látka je vo forme tekutiny čím zamedzuje prílišnej kontaminácii v priestore použitia (nehrozí zasiahnutí samotného obranca).

Pri použití bude zasiahnutý agresor vystavený silnému podráždenie dýchacích ciest, očí a kože. Účinky nespôsobí trvalé poškodenie zdravia a odznie do 45 min.

Popis

Guardian Angel II je kompaktný obranný prostriedok, ktorý obsahuje 2 nábojky = dva výstrely s účinnou látkou 10% OC Piexol. Vďaka svojmu tvarovaniu padne pohodlne do každej ruky a pomocou pažbičky a mieridiel ponúka možnosť lepšieho zamierenie na cieľ. Po prelomení bezpečnostné poistky a stlačení spúšte sa vystrelí prvý nábojky, potom sa systém automaticky prepne na druhú nábojku určenú na trh a môžete stlačiť (vystreliť) znova.

Vďaka použitej technológii a účinnej látke vo forme tekutiny je možné použitie vo vnútri budov, kedy nedôjde ku kontaminácii vnútorného prostredia. Vďaka vysokej rýchlosti vystrelenej látky nehrozí, že by sa dráha výstrelu vychýlila, alebo dokonca obrátila vplyvom vetra alebo dažďa. Účinný dostrel je 4 metre pri rozptyle zhruba 30 cm.

Vďaka kompaktným rozmerom môžete Guardian Angel II ľahko nosiť skryto vo vrecku, kabelke alebo batohu.

tip Tento obranný prostriedok po vystrelení oboch nábojok nie je možné znovu nabiť tip

GA2 popisky

Výhody

Vysoký zastavovací efekt
Kompaktné rozmery a nízka váha
nesmrtiace účinky
presnosť zásahu
Bez krížovej kontaminácie prostredia (možnosť použitia v miestnosti)
100% spoľahlivosť (nábojky nie sú pod tlakom)
dostupné príslušenstvo

 

Účinná látka OC PIEXOL

OC PIEXOL je vysoko účinná látka vo forme tekutiny (gélu) - nie je tak náchylná k rozptýlenie ako v prípade aerosólu. Látka obsahuje 10% OC so 4 000 000 stupňami na scovilleho stupnica pálivosti (obdobné látky majú štandardne 2M SHU), ktoré zaručujú extrémne pálivý účinok a dráždi citlivé časti tela i samotnú kožu.

Účinky látky: dočasná slepota, silné podráždenie dýchacích ciest a sliznice, dezorientácia a intenzívne pálenie kože (v mieste zasiahnutia). Je preukázaná tiež účinnosť proti osobám pod vplyvom alkoholu, drog, psychotropných látok rovnako ako na agresívne zvieratá.

Účinky nie sú trvalé a odznie do 45 min, v prípade trvania účinkov kontaktujte lekára. Ako prvá pomoc aplikujte dekontaminačné sprej so sterilným roztokom, chladnú čistú vodu a zaistite prívod čerstvého vzduchu.

Logo Piexol high res 141022_1chillipepper

 

Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov!

Parametre

Farba
Sivá
Materiál
Plast
Dĺžka
118 mm
Šírka
85 mm
Výška
26 mm
Hmotnosť
120 g
Obsah
2 náboje s objemom 6 ml 10 % OC s 2.0 - 3.0 % capsacinoid
Minimálna vzdialenosť
0,5 m
Maximálna vzdialenosť
4,0 m
Systém spúšte
Automatické prepínanie
Rýchlosť strely
V (Im) 50 m/s, 180 km/h
Prevádzkový rozsah teplôt
-20 °C až +80 °C
Odpor spúšte
3,0 kg
Vekové obmedzenie
18+

Príslušenstvo 1

Diskusia

Máte otázku?

Kontaktujte nás