Piexon JPX Jet Protector Laser

-2%


JPX Jet Defender Laser je profesionálny obranný prostriedok (pepper pištoľ) využívajúce unikátnu technológiu aplikácie účinnej slzotvorné látky 10% OC PIEXOL.

JPX sa skladá z rámu (s integrovaných laserovým značkovačom) a zásobníka na 2 nábojky, ten možno jednoduchým pohybom vymeniť za nový.

Dostrel je do vzdialenosti až 7 metrov pri rozptyle zhruba 40 cm. Účinná látka je vo forme tekutiny čím zamedzuje prílišnej kontaminácii v priestore použitia (nehrozí zasiahnutí samotného obranca).

Pri použití bude zasiahnutý agresor vystavený silnému podráždenie dýchacích ciest, očí a kože. Účinky nespôsobí trvalé poškodenie zdravia a odznie do 45 min.

Obranný prostriedok je voľne predajný od 18-tich rokov (kategória D).
viac >>

Výrobca: Piexon. Kód produktu: KH-130211

284,90 EUR s DPH Štandardná cena 292 EUR, Ušetríte 2% (7,10 EUR)

Skladom
ks
 

Popis

Profesionálný obranný prostriedok JPX Jet Defender Laser je pepper pištoľ, ktorá sa skladá z rámu a zásobníka. Obe tieto časti sú vyrobené z odolného polyméru, ktorý odolá nárazom aj vlhkosti. Rám sa skladá pažbičky, bicieho mechanizmu, spúšte a vodiace koľajničky, na ktorú sa zasúva zásobník s 2 nábojkami. Stlačením obojstranné páčky dôjde k uvolneniu zásobníka. Na integrovaný Picatinny rail môžete pridať príslušenstva napr. Taktickú baterku.

Pri stlačení spúšte sa spustí bicie mechanizmus, ktorý iniciuje nábojku určenú na trh k výstrelu a tým dôjde k aplikácii slzotvorné látky. Úderník bicieho mechanizmu sa automaticky striedajú.

JPX standard popisky

Princíp výstrelu

Po kliknutí úderníka do zápalky dôjde k zahorenie prachu a expanziu vznikajúcich plynov, ktoré vytlačí piest s dráždivou látkou tryskou z nábojky. Rýchlosť výstrelu je až 97 m / s a ​​dostrel až 7 m pri rozptylu do 40 cm. Po výstrele je len minimum čiastočiek učinné látky rozptýlené vzduchom a preto nedochádza ku kontaminácii prostredia. Vďaka tomu sú obranné prostriedky JPX Jet Defender vhodné na použitie vo vnútri budov a v uzavretých priestoroch. Použitá technológia a vysoká rýchlosť výstrelu zaisťuje presnosť zásahu a eliminuje možnosť vychýlenia účinnej látky aj za nepriaznivého počasia, ako je dážď, alebo vietor.

Použitie

Vďaka unikátnej technológii je možné týmto obranným prostriedkom zasiahnu iba jedného útočníka alebo agresora, ktorý Vás akýmkoľvek spôsobom ohrozuje a to aj v uzavretej miestnosti. Jej účinky postihnú iba zasiahnutú osobu aj keď sa práve nachádza vo väčšom zhluku nezúčastnených osôb. JPX je ideálny pre ochranu vášho zdravia, zdravie Vašej rodiny, ochranu majetku alebo podnikania. Prednosti tohto produktu v rámci profesionálneho použitia, ocenia predovšetkým strážnici mestských políciou (strážnici od 18 rokov, posádky výjazdových vozidiel), členovia ostrahy letísk alebo zamestnanci súkromných bezpečnostných agentúr.

Dráždivá látka a účinky

Dráždivá látka PIEXOL je tvorená 10% roztokom OC (Oleoresin Capsicum) a spôsobuje silné podráždenie očí, dýchacích ciest, sliznice aj samotné kože. Zasiahnutý trpí dezorientáciou, dočasnú slepotou, silným kašľom a pálenie kože. Účinky nespôsobujú trvalé poškodenie zdravia a odznie do 45 min. Pre urýchlenie prvej pomoci aplikujte na zasiahnuté miesta čistú chladnú vodu, prípadne dekontaminačné sprej a zaistite prívod čerstvého vzduchu.

Logo Piexol high res 141022_1chillipepper

Obsah balenia

Balenie obsahuje JPX Jet Defender Laser v čiernom prevedení a jeden kus zásobníka JPX Jet Defender OC.

Výhody

    Vysoký zastavovací efekt
    nesmrtiace účinky
    dlhý dostrel
    presnosť zásahu
    rýchle nabíjanie
    Bez krížovej kontaminácie prostredia (možnosť použitia v miestnosti)
    100% spoľahlivosť (nábojky nie sú pod tlakom)
    Široká ponuka príslušenstva


Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov!

Parametre

Farba
Čierna
Materiál
Kov, Plast
Dĺžka
190 mm
Šírka
37 mm
Výška
90 mm
Hmotnosť
250 g (rukoväť), 135 g (zásobník)
Obsah
2 náboje s objemom 10 ml Piexol 400kS
Minimálna vzdialenosť
1,5 m
Maximálna vzdialenosť
7,0 m
Systém spúšte
Bicí mechanizmus s automatickým prepnutím
Rýchlosť strely
V (Im) 97 m/s, 350 km/h
Prevádzkový rozsah teplôt
-20 °C až +60 °C
Odpor spúšte
8,5 kg
Vekové obmedzenie
18+

Príslušenstvo 3

Máte otázku?

Kontaktujte nás