Piexon JPX2 Jet Protector

-11%

Darček zdarma


● OC obranný prostriedok
● Dvojranný zásobník
● Laserový zameriavač
● Vyrobené v EU
viac >>

Výrobca: Piexon. Kód produktu: KH-130144

219,60 EUR s DPH Štandardná cena 248 EUR, Ušetríte 11% (28,40 EUR)

3 dni
ks

Profesionálny obranný prostriedok s vysoko účinným systémom aplikácie látky OC Piexol v tekutej forme. Pomocou patentovanej neaerosolové hnacej technológie dostrelí Piexon JPX až do vzdialenosti 7 metrov pri rýchlosti 97 m/s (350 km/h) a rozptylu cca 40 cm. Odnímateľný zásobník obsahuje dva náboje. Podľa verzie môže obsahovať integrovaný laserový zameriavač. Tento obranný prostriedok je voľne predajný od 18-tich rokov.

Manipulácia je veľmi jednoduchá, prístroj je dobre zabezpečený proti náhodnému výstrelu. Vďaka jednoduchému ovládaniu môže byť Piexon JPX použitý veľmi rýchlo v každej situácii. Zásobník sa nasadí na rukoväť a prístroj je pripravený na použitie. Nie je nutné žiadne nabíjanie alebo naťahovanie. Akonáhle stlačíte spúšť, vypáli sa prvý náboj. Zásobník má dva náboje. Po prvom vypálení je druhý náboj automaticky "nabitý" a pripravený na vypálenie. Po druhom výstrele je potrebné vymeniť zásobník. Výmena je ľahká a môže sa uskutočniť v priebehu niekoľkých sekúnd. zásobník obsahuje dve dávky po 10 ml.
Účinná látka je vystrelená extrémne vysokou rýchlosťou až 350 km/h. Zásah je presný a citlivosť na bočný vietor alebo protivietor je minimálna. Vďaka použitej technológii hermeticky uzavreté nábojky a účinnej látky vo forme tekutiny je možné použitie vo vnútri budov, kedy nedôjde ku kontaminácii vnútorného prostredia.
Balenie obsahuje JPX Jet Defender Standard v čiernom / oranžovom / zelenom prevedení a jeden kus zásobníka obsahujúci 10% OC (Oleoresin Capsicum s 2.0-3.0% kapsaicinoidami v celom roztoku) a záručný list vrátane českého návodu.


Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov!

Parametre

Farba
Čierna
Materiál
Kov, Plast
Dĺžka
190 mm
Šírka
37 mm
Výška
90 mm
Hmotnosť
250 g (rukoväť), 135 g (zásobník)
Obsah
2 náboje s objemom 10 ml Piexol 400kS
Minimálna vzdialenosť
1,5 m
Maximálna vzdialenosť
7,0 m
Systém spúšte
Bicí mechanizmus s automatickým prepnutím
Rýchlosť strely
V (Im) 97 m/s, 350 km/h
Prevádzkový rozsah teplôt
-20 °C až +60 °C
Odpor spúšte
8,5 kg
Vekové obmedzenie
18+

Máte otázku?

Kontaktujte nás