Piexon JPX4 Jet Protector

-1% Novinka


JPX4 Jet Defender Compact je profesionálny obranný prostriedok (korenia pištoľ) využívajúce unikátnu technológiu aplikácie účinnej slzotvorné látky 10% OC PIEXOL.

JPX4 je vyrobený z odolného polyméru a tvoria ho rám (s rukoväťou, spúšťovým a bicím mechanizmom) a zväzok 4 hlavné, ktorý zároveň slúži ako zásobník. Zväzok možné jednoduchým pohybom vyklopiť a znova nabiť (podobným princípom ako u brokovnice).

Dostrel je do vzdialenosti až 7 metrov pri rozptyle zhruba 40 cm. Účinná látka je vo forme tekutiny čím zamedzuje prílišnej kontaminácii v priestore použitia (nehrozí zasiahnutí samotného obranca).

Pri použití bude zasiahnutý agresor vystavený silnému podráždenie dýchacích ciest, očí a kože. Účinky nespôsobí trvalé poškodenie zdravia a odznie do 45 min.

Obranný prostriedok je voľne predajný od 18-tich rokov (kategória D).
viac >>

Výrobca: Piexon. Kód produktu: PIE-JPX4-01

366,30 EUR s DPH Štandardná cena 369,60 EUR, Ušetríte 1% (3,30 EUR)

Skladom
ks
Popis

JPX4 Jet Defender Compact je vyrobený z odolného polyméru - skladá sa z pažby a zväzku štyroch hlavné, ktorý slúži zároveň ako zásobník. Pažba, ktorá poskytuje "pištoľový úchop", v sebe ukrýva spúšťový aj bicie mechanizmus.

Jednoduchým odistením obojstranné páčky smerom k ústiu uvoľníte poistku a odklopíte zväzok hlavné, do ktorého potom môžete nabiť 4 nábojky spojené plastovým klipom. Po zaklapnutí zväzku späť je JPX4 pripravený na použitie. Farba zväzku hlavnej môže mať okrem štandardnej čiernej tiež žltú alebo oranžovú farbu.

Bicie mechanizmus štyroch úderníkov sa automaticky prepína vplyvom predchádzajúceho výstrelu proti smeru hodinových ručičiek.

JPX4 compact popisky

Princíp výstrelu

Po kliknutí úderníka do zápalky dôjde k zahorenie prachu a expanziu vznikajúcich plynov, ktoré vytlačí piest s dráždivou látkou tryskou z nábojky. Rýchlosť výstrelu je až 97 m / s a ​​dostrel až 7 m pri rozptylu do 50 cm. Látka sa konzistenciou blíži gélu, preto sa nerozšíri do priestoru, ale vo veľmi krátkom čase jej čiastočky klesnú k zemi. Spúšť má dostatočne dlhý chod, a navyše zaberá až v zadnej časti po úplnom stlačení, aby nedošlo k náhodnému výstrelu, nie je teda nutná mechanická poistka.

Použitie

Vďaka unikátnej technológii je možné týmto obranným prostriedkom zasiahnu iba jedného útočníka alebo agresora, ktorý Vás akýmkoľvek spôsobom ohrozuje a to aj v uzavretej miestnosti. Jej účinky postihnú iba zasiahnutú osobu aj keď sa práve nachádza vo väčšom zhluku nezúčastnených osôb. JPX4 je ideálny pre ochranu vášho zdravia, zdravie Vašej rodiny, ochranu majetku alebo podnikania. Prednosti tohto produktu v rámci profesionálneho použitia, ocenia predovšetkým strážnici mestských políciou (strážnici od 18 rokov, posádky výjazdových vozidiel), členovia ostrahy letísk alebo zamestnanci súkromných bezpečnostných agentúr.

Dráždivá látka a účinky

Dráždivá látka PIEXOL je tvorená 10% roztokom OC (Oleoresin Capsicum) a spôsobuje silné podráždenie očí, dýchacích ciest, sliznice aj samotné kože. Zasiahnutý trpí dezorientáciou, dočasnú slepotou, silným kašľom a pálenie kože. Účinky nespôsobujú trvalé poškodenie zdravia a odznie do 45 min. Pre urýchlenie prvej pomoci aplikujte na zasiahnuté miesta čistú chladnú vodu, prípadne dekontaminačné sprej a zaistite prívod čerstvého vzduchu.

Logo Piexol high res 141022_1chillipepper

Obsah balenia

Balenie obsahuje JPX4 Jet Defender Compact v čiernom prevedení, jeden zásobník JPX4 Jet Defender OC oranžový.


Výhody

Vysoký zastavovací efekt
nesmrtiace účinky
dlhý dostrel
presnosť zásahu
rýchle nabíjanie
Bez krížovej kontaminácie prostredia (možnosť použitia v miestnosti)
100% spoľahlivosť (nábojky nie sú pod tlakom)
Široká ponuka príslušenstva

Referencie

Tento obranný prostriedok využívajú Mestskej polície, výjazdové skupiny, bezpečnostné agentúry alebo ostraha letísk.

 

Parametre

Farba
Čierna
Materiál
Kov, Plast
Dĺžka
193 mm
Šírka
40 mm
Výška
125 mm
Hmotnosť
570 g
Obsah
4 náboje s objemom 10 ml Piexol 400kS (nie je súčasťou dodávky)
Minimálna vzdialenosť
1,5 m
Maximálna vzdialenosť
7,0 m
Systém spúšte
Bicí mechanizmus s automatickým prepnutím
Rýchlosť strely
V (Im) 97 m/s, 350 km/h
Prevádzkový rozsah teplôt
-20 °C až +60 °C
Odpor spúšte
8,5 kg
Vekové obmedzenie
18+

Príslušenstvo 3

Máte otázku?

Kontaktujte nás