Piexon JPX4 Jet DEFENDER Laser

-1% Novinka


JPX4 Jet Defender Laser je profesionálny obranný prostriedok (korenia pištoľ) využívajúce unikátnu technológiu aplikácie účinnej slzotvorné látky 10% OC PIEXOL.

JPX4 je vyrobený z odolného polyméru a tvoria ho rám (s rukoväťou, integrovaným laserovým značkovačom, spúšťovým a bicím mechanizmom) a zväzok 4 hlavné, ktorý zároveň slúži ako zásobník. Zväzok možné jednoduchým pohybom vyklopiť a znova nabiť (podobným princípom ako u brokovnice).

Dostrel je do vzdialenosti až 7 metrov pri rozptyle zhruba 40 cm. Účinná látka je vo forme tekutiny čím zamedzuje prílišnej kontaminácii v priestore použitia (nehrozí zasiahnutí samotného obranca).

Pri použití bude zasiahnutý agresor vystavený silnému podráždenie dýchacích ciest, očí a kože. Účinky nespôsobí trvalé poškodenie zdravia a odznie do 45 min.

Obranný prostriedok je voľne predajný od 18-tich rokov (kategória D).

viac >>

Výrobca: Piexon. Kód produktu: PIE-JPX4-L01

473,60 EUR s DPH Štandardná cena 479,60 EUR, Ušetríte 1% (6 EUR)

Skladom
ks

JPX4 Jet Defender je vyrobený z odolného polyméru - skladá sa z pažby a zväzku štyroch hlavné, ktorý slúži zároveň ako zásobník z ktorého nábojky vystreľujú dráždivú látkou. Pažba, ktorá poskytuje plnohodnotný pištoľový úchop, v sebe ukrýva spúšťový aj bicie mechanizmus. V pažbe je ďalej integrovaný "Picatinny Rail" pre taktickú baterku a laserový značkovač ovládaný na spodnej časti pažby. Zväzok hlavné je spojený pomocou obojstrannej skrutky s prednou časťou pažby.

Posunutím obojstranné páčky smerom k ústiu uvoľníte poistku a odklopíte zväzok hlavné, do ktorého potom môžete nabiť 4 nábojky spojené plastovým klipom. Po zaklapnutí zväzku späť je JPX4 pripravený na použitie. Farba zväzku hlavnej môže mať okrem štandardnej čiernej tiež žltú alebo oranžovú farbu.

Spúšť má dostatočne dlhý chod, a navyše zaberá až v zadnej časti po úplnom stlačení, aby nedošlo k náhodnému výstrelu, nie je teda nutná mechanická poistka.

Bicie mechanizmus štyroch úderníkov sa automaticky prepína vplyvom predchádzajúceho výstrelu proti smeru hodinových ručičiek. Nestane sa teda, že by došlo k "prázdnemu výstrelu" už vystrelenej nábojky.


1

Technológia nábojky

Nábojky je vyrobená z hliníka a obsahuje 10 ml dráždivé alebo tréningové náplne. Unikátnosť technológia spočíva v spôsobe aplikácie, kedy sa pre iniciáciu výstrelu využíva pyropatrona miesto hnacieho plynu. To má hneď niekoľko výhod: výrazne dlhší dosah, nedochádza k úniku tlaku z nábojky vplyvom teplotných zmien, možnosť použitia v uzavretej miestnosti alebo naopak pri použití proti vetru.

Princíp výstrelu - po údere úderníka do zápalky dôjde k zahorenie prachu a expanziu vznikajúcich plynov, ktoré vytlačí piest s dráždivou látkou tryskou z nábojky. Rýchlosť výstrelu je až 97 m / s a ​​dostrel až 7 m pri rozptylu do 50 cm. Látka sa konzistenciou blíži gélu, preto sa nerozšíri do priestoru, ale vo veľmi krátkom čase jej čiastočky klesnú k zemi a neohrozí tak nezúčastnené osoby.


řez nábojkou

Dráždivá látka a účinky

Dráždivá látka PIEXOL je tvorená 10% roztokom OC (Oleoresin Capsicum) a spôsobuje silné podráždenie očí, dýchacích ciest, sliznice aj samotné kože. Zasiahnutý trpí dezorientáciou, dočasnú slepotou, silným kašľom a pálenie kože.

Účinky nespôsobujú trvalé poškodenie zdravia a odznie do 45 min. Pre urýchlenie prvej pomoci aplikujte na zasiahnuté miesta čistú chladnú vodu, prípadne dekontaminačné sprej a zaistite prívod čerstvého vzduchu.


Logo Piexol high res 141022406_Pepper

Spoľahlivý ochranca

Vďaka unikátnej technológii, jej účinkom a možnosti zasiahnuť len agresora v situácii, kde je viac nezúčastnených osôb, a to aj v uzavretej miestnosti je využitie JPX4 Jet Defender ideálny pre ochranu vášho zdravia, zdravie Vašej rodiny, ochranu majetku alebo podnikania. Prednosti tohto produktu v rámci profesionálneho použitia, ocenia predovšetkým strážnici mestských políciou (strážnici od 18 rokov, posádky výjazdových vozidiel), členovia ostrahy letísk alebo zamestnanci súkromných bezpečnostných agentúr.

Obsah balenia

Balenie obsahuje JPX4 Jet Defender Laser v čiernom prevedení a jeden zásobník JPX4 Jet Defender OC oranžový, puzdro Kydex sa 3 opaskovým adaptéry.


 

Parametre

Farba
Čierna
Materiál
Kov, Plast
Dĺžka
193 mm
Šírka
40 mm
Výška
144 mm
Hmotnosť
570 g
Obsah
Zásobník OC ostrý, pouzdro Kydex se 3 opaskovými adaptéry
Minimálna vzdialenosť
1,5 m
Maximálna vzdialenosť
7,0 m
Systém spúšte
Bicí mechanizmus s automatickým prepnutím
Rýchlosť strely
V (Im) 97 m/s, 350 km/h
Prevádzkový rozsah teplôt
-20 °C až +60 °C
Odpor spúšte
8,5 kg
Vekové obmedzenie
18+

Príslušenstvo 2

Máte otázku?

Kontaktujte nás