Piexon JPX6 Jet Protector

Akce


Spojením toho najlepšieho vznikla JPX6, ktorá kombinuje vynikajúce vlastnosti modelu JPX s novým dizajnom a vyšším počtom výstrelov ako u modelu JPX4. Rýchlo vymeniteľný zásobník Speedloader obsahuje 4 vysoko efektívny nábojky sa slzotvornú látkou. So svojimi otvorenými mieridlami, integrovaným laserovým zameriavaním a ďalšími hodnotnými doplnkami je JPX6 oveľa rýchlejší a efektívnejší.

Dostrel je do vzdialenosti až 7 metrov pri rozptyle zhruba 40 cm. Účinná látka je vo forme tekutiny čím zamedzuje prílišnej kontaminácii v priestore použitia (nehrozí zasiahnutí samotného obranca).

Pri použití bude zasiahnutý agresor vystavený silnému podráždenie dýchacích ciest, očí a kože. Účinky nespôsobí trvalé poškodenie zdravia a odznie do 45 min.

Obranný prostriedok je voľne predajný od 18-tich rokov (kategória D).
viac >>

Výrobca: Piexon. Kód produktu: PIE-JPX6-01

310,80 EUR s DPH

Skladom
ks
Popis

JPX6 Jet Defender Standard sa skladá z rámu a zásobníka. Obe tieto časti sú vyrobené z odolného polyméru, preto sú odolné voči nárazu i vlhkosti. Rám sa skladá z pažbičky, bicieho mechanizmu, spúšte a vodiace koľajničky, na ktorú sa upevní zásobník so 4 nábojkami. Pri nabíjaní zásobník pomocou obojstrannej páčky uvoľníte a nasuniete. JPX6 Jet Defender Standard ponúka Picatinny rail, na ktorý môžete pridať príslušenstva napr. Taktické svietidlo.

Pri stlačení spúšte do zadnej polohy sa spustí bicie mechanizmus, ktorý pri plnom stlačení iniciuje nábojku určenú na trh k výstrelu a k aplikácii slzotvorné látky. Úderník bicieho mechanizmu sa automaticky striedajú. Účinný dostrel je až 7 metrov pri rozptyle zhruba 40 cm.

Spúšť má dostatočne dlhý chod, a navyše zaberá až v zadnej časti po úplnom stlačení, aby nedošlo k náhodnému výstrelu, nie je teda nutná mechanická poistka.

Bicie mechanizmus štyroch úderníkov sa automaticky prepína vplyvom predchádzajúceho výstrelu proti smeru hodinových ručičiek.

 PIEXON_AG_JPX6_Standard popiskyJPX6_přebíjení

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Technológia nábojky

Nábojky je vyrobená z hliníka a obsahuje 10 ml dráždivé alebo tréningové náplne. Unikátnosť technológia spočíva v spôsobe aplikácie, kedy sa pre iniciáciu výstrelu využíva pyropatrona miesto hnacieho plynu. To má hneď niekoľko výhod: výrazne dlhší dosah, nedochádza k úniku tlaku z nábojky vplyvom teplotných zmien, možnosť použitia v uzavretej miestnosti alebo naopak pri použití proti vetru.

Princíp výstrelu - po údere úderníka do zápalky dôjde k zahorenie prachu a expanziu vznikajúcich plynov, ktoré vytlačí piest s dráždivou látkou tryskou z nábojky. Rýchlosť výstrelu je až 97 m / s a ​​dostrel až 7 m pri rozptylu do 50 cm. Látka sa konzistenciou blíži gélu, preto sa nerozšíri do priestoru, ale vo veľmi krátkom čase jej čiastočky klesnú k zemi a neohrozí tak nezúčastnené osoby.

 řez nábojkou

Dráždivá látka a účinky

Dráždivá látka PIEXOL je tvorená 10% roztokom OC (Oleoresin Capsicum) a spôsobuje silné podráždenie očí, dýchacích ciest, sliznice aj samotné kože. Zasiahnutý trpí dezorientáciou, dočasnú slepotou, silným kašľom a pálenie kože.

Účinky nespôsobujú trvalé poškodenie zdravia a odznie do 45 min. Pre urýchlenie prvej pomoci aplikujte na zasiahnuté miesta čistú chladnú vodu, prípadne dekontaminačný sprej a zaistite prívod čerstvého vzduchu.

Logo Piexol high res 141022406_Pepper

Spoľahlivý ochranca

Vďaka unikátnej technológii, jej účinkom a možnosti zasiahnuť len agresora v situácii, kde je viac nezúčastnených osôb, a to aj v uzavretej miestnosti je využitie JPX6 Jet Defender Standard ideálny pre ochranu vášho zdravia, zdravie Vašej rodiny, ochranu majetku alebo podnikania. Prednosti tohto produktu v rámci profesionálneho použitia, ocenia predovšetkým strážnici mestských políciou (strážnici od 18 rokov, posádky výjazdových vozidiel), členovia ostrahy letísk alebo zamestnanci súkromných bezpečnostných agentúr.

Obsah balenia

Balenie obsahuje JPX6 Jet Defender Standard v šedom prevedení, jeden zásobník pre JPX6 Jet Defender OC sivý.

 

Parametre

Farba
Sivá Oranžová
Materiál
Kov, Plast
Dĺžka
194 mm
Šírka
37 mm
Výška
127 mm
Hmotnosť
540 g
Obsah
4 náboje s objemom 10 ml Piexol 400kS
Minimálna vzdialenosť
1,5 m
Maximálna vzdialenosť
7,0 m
Systém spúšte
Bicí mechanizmus s automatickým prepnutím
Rýchlosť strely
V (Im) 97 m/s, 350 km/h
Prevádzkový rozsah teplôt
-20 °C až +60 °C
Odpor spúšte
8,5 kg
Vekové obmedzenie
18+

Príslušenstvo 3

Máte otázku?

Kontaktujte nás