Unbreakable® Umbrella obranný U-111 dáždnik

Novinka


● elegantný dáždnik s automatickým otváracím mechanizmom
● nerozbitná konštrukcia
● stabilná kovová špička
● vrátane ochranného krytu
● čierna farba
viac >>

Výrobca: Never-Thought-of-It LLC. Kód produktu: KH-310333

147,60 EUR s DPH

7 dní
ks

Nerozbitný obranný dáždnik je praktický a užitočný každodenný predmet, ktorý vás ochráni pred dažďom. Zároveň je to mimoriadne účinný obranný nástroj, ktorý môžete nosiť kedykoľvek - úplne nenápadne.

Prísny zákon o zbraniach stále viac obmedzuje bežných občanov v oblasti vlastnej ochrany. Preto sa stále viac hľadajú alternatívy, ako sa chrániť pred rastúcou kriminalitou. S týmto dáždnikom môžete účinne držať útočníkmi na diaľku. Tento obranný dáždnik je špeciálne vyrobený ako inovatívny prostriedok sebaobrany.


Úder tvrdý ako oceľovou trubkou, ale váži len 650 gramov. Jedná sa o plne funkčný dáždnik, ktorý možno legálne nosiť kamkoľvek bez rozruchu.

Obzvlášť tvrdá rukoväť z polyamidu a extrémne stabilný hrot z kovu. Vynikajúci pre odpudzovanie úderov, kopov a útokov. Udržuje útočníkmi na diaľku.


Obranné dáždniky Unbreakable® sú ručne vyrobené z najkvalitnejších materiálov a fungujú v daždi a vetre rovnako ako najkvalitnejšie dáždniky. Rámčeky dáždnikov Standard Unbreakable® Walking-Stick sú vyrobené strojovo zo sklenených vlákien a polyamidu. Hriadele týchto rámov môžu niesť hmotnosť 100 kg. Je zaručené, že sa rámy štandardných dáždnikov Walking-Stick Unbreakable® nerozbijú pri bežnom používaní.


Nerozbitný obranný dáždnik je zároveň praktickým, elegantným dáždnikom a účinným nástrojom sebaobrany. 

Parametre

Farba
Čierna
Materiál
Kov, Plast, Tkanina
Dĺžka
94 cm
Priemer
119,4 cm (roztiahnutý)
Hmotnosť
650 g
Príslušenstvo
Puzdro

Máte otázku?

Kontaktujte nás