Zásobník pre Piexon JPX cvičný

● Dvojitý zásobník
● Kompatibilný s Piexon JPX
● Obsahuje farbivo
● Samočistiaci mechanizmus
viac >>

Výrobca: Piexon. Kód produktu: KH-130188

29,20 EUR s DPH

Skladom
ks

Cvičný (tréningový) zásobník pre Piexon JPX obsahuje dve nábojky o objeme 10ml naplnené potravinárskym farbivom. Nábojky sú v plastovom puzdre, ktoré má integrovaná mieridlá. Po vystrelení nemožno zásobník znovu naplniť. Patentovaný dizajn s unikátnym samočistiacim mechanizmom, ktorý čistí trysku od farbiva.

Technológia nábojky

Nábojka je vyrobená z hliníka a obsahuje 10 ml tréningové náplne. Unikátnosť technológie spočíva v spôsobe aplikácie, kedy sa pre iniciáciu výstrelu využíva pyropatrona miesto hnacieho plynu. To má hneď niekoľko výhod: výrazne dlhší dosah, nedochádza k úniku tlaku z nábojky vplyvom teplotných zmien, možnosť použitia v uzavretej miestnosti alebo naopak pri použití proti vetru.

Princíp výstrelu - po údere úderníka do zápalky dôjde k zahorenie prachu a expanzii vznikajúcich plynov, ktoré vytlačí piest s dráždivou látkou tryskou z nábojky. Rýchlosť výstrelu je až 97 m / s a ​​dostrel až 7 m pri rozptylu do 50 cm. Látka sa konzistenciou blíži gélu, preto sa nerozšíri do priestoru, ale vo veľmi krátkom čase jej čiastočky klesnú k zemi a neohrozí tak nezúčastnené osoby.


Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov!

Parametre

Farba
Zelená
Materiál
Plast
Obsah
2x 10 ml, farbivo
Vekové obmedzenie
18+

Máte otázku?

Kontaktujte nás