Zásobník pre Piexon JPX4 OC, ostrý, modrý

Ostrý zásobník JPX4 obsahuje štyri nábojky o objeme 10ml naplnené potravinárskym farbivom pre cvičné účely. Nábojky sú spojené rýchlonabíjací plastovou svorkou.

Po vystrelení nemožno nábojku určenú na trh znovu naplniť. Patentovaný dizajn nábojok zaisťuje unikátny samočistiaci mechanizmus, ktorý čistí trysku od dráždivé látky.

Expirácie 5 rokov.

viac >>

Výrobca: Piexon. Kód produktu: PIE JPX4-4051

47,70 EUR s DPH

Skladom
ks

Technológia nábojky

Nábojka je vyrobená z hliníka a obsahuje 10 ml dráždivé alebo tréningové náplne. Unikátnosť technológia spočíva v spôsobe aplikácie, kedy sa pre iniciáciu výstrelu využíva pyropatrona miesto hnacieho plynu. To má hneď niekoľko výhod: výrazne dlhší dosah, nedochádza k úniku tlaku z nábojky vplyvom teplotných zmien, možnosť použitia v uzavretej miestnosti alebo naopak pri použití proti vetru.

Princíp výstrelu - po údere úderníka do zápalky dôjde k zahorenie prachu a expanziu vznikajúcich plynov, ktoré vytlačí piest s dráždivou látkou tryskou z nábojky. Rýchlosť výstrelu je až 97 m / s a ​​dostrel až 7 m pri rozptylu do 50 cm. Látka sa konzistenciou blíži gélu, preto sa nerozšíri do priestoru, ale vo veľmi krátkom čase jej čiastočky klesnú k zemi a neohrozí tak nezúčastnené osoby.

řez nábojkou

Dráždivá látka a účinky

Dráždivá látka PIEXOL je tvorená 10% roztokom OC (Oleoresin Capsicum) a spôsobuje silné podráždenie očí, dýchacích ciest, sliznice aj samotné kože. Zasiahnutý trpí dezorientáciou, dočasnú slepotou, silným kašľom a pálenie kože.

Účinky nespôsobujú trvalé poškodenie zdravia a odznie do 45 min. Pre urýchlenie prvej pomoci aplikujte na zasiahnuté miesta čistú chladnú vodu, prípadne dekontaminačný sprej a zaistite prívod čerstvého vzduchu.

Logo Piexol high res 141022_1

 


 

Parametre

Farba
Sivá Oranžová
Obsah
4x 10 ml, Piexol 400kS
Vekové obmedzenie
18+

Máte otázku?

Kontaktujte nás