Zásobník pre Piexon JPX6 ostrý

Ostrý zásobník JPX6 obsahuje štyri nábojky o objeme 10ml naplnené účinnou látkou OC Piexol (10% Oleoresin Capsicum s 2.0-3.0% kapsaicinoidy v celom roztoku s pálivosti 4 000 000 SHU). Nábojky sú spojené a zaliate v jednom zásobníku Speedloader.

Po vystrelení nemožno nábojku určenú na trh znovu naplniť. Patentovaný dizajn nábojok zaisťuje unikátny samočistiaci mechanizmus, ktorý čistí trysku od dráždivé látky.

Expirácie 5 rokov.
viac >>

Výrobca: Piexon. Kód produktu: PIE-130225

49,50 EUR s DPH

Skladom
ks

Technológia nábojky

Nábojka je vyrobená z hliníka a obsahuje 10 ml dráždivé alebo tréningové náplne. Unikátnosť technológia spočíva v spôsobe aplikácie, kedy sa pre iniciáciu výstrelu využíva pyropatrona miesto hnacieho plynu. To má hneď niekoľko výhod: výrazne dlhší dosah, nedochádza k úniku tlaku z nábojky vplyvom teplotných zmien, možnosť použitia v uzavretej miestnosti alebo naopak pri použití proti vetru.

Princíp výstrelu - po údere úderníka do zápalky dôjde k zahorenie prachu a expanziu vznikajúcich plynov, ktoré vytlačí piest s dráždivou látkou tryskou z nábojky. Rýchlosť výstrelu je až 97 m / s a ​​dostrel až 7 m pri rozptylu do 50 cm. Látka sa konzistenciou blíži gélu, preto sa nerozšíri do priestoru, ale vo veľmi krátkom čase jej čiastočky klesnú k zemi a neohrozí tak nezúčastnené osoby.

řez nábojkou

Dráždivá látka a účinky

Dráždivá látka PIEXOL je tvorená 10% roztokom OC (Oleoresin Capsicum) a spôsobuje silné podráždenie očí, dýchacích ciest, sliznice aj samotné kože. Zasiahnutý trpí dezorientáciou, dočasnú slepotou, silným kašľom a pálenie kože.

Účinky nespôsobujú trvalé poškodenie zdravia a odznie do 45 min. Pre urýchlenie prvej pomoci aplikujte na zasiahnuté miesta čistú chladnú vodu, prípadne dekontaminačný sprej a zaistite prívod čerstvého vzduchu.

Logo Piexol high res 141022_1

 

Parametre

Farba
Sivá
Obsah
4x 10 ml, Piexol 400kS
Vekové obmedzenie
18+

Máte otázku?

Kontaktujte nás