Na elektrické paralyzéry ZAP a Streetwise je poskytovaná doživotná záruka. Podobná nadštandardná služba je vždy známkou toho, že kupujete výnimočne kvalitný produkt, ktorý bol vyrobený s najvyššou možnou starostlivosťou a s maximálnym dôrazom na dlhoročnú životnosť a funkčnosť. To je obzvlášť u paralyzéra veľmi dôležité.

Doživotná záruka pre paralyzéry ZAP a Streetwise sa vzťahuje na všetky výrobné vady a je poskytovaná za týchto podmienok:

» Doživotná záruka sa týka všetkých súčastí paralyzéra okrem batérie (záruka na batériu je 24 mesiacov).
» Záruka nepokrýva škody vzniknuté pri nehode, nesprávnom použití alebo zneužití, nedostatkom rozumné starostlivosti, vlhkosťou, pripájaním akéhokoľvek zariadenia, ktoré nebolo dodané s produktom, strate časti alebo súčasti prístroja alebo nabíjaním či napájaním, ktoré nie je v súlade s inštrukciami uvedenými v návode.
» Záruka bude zrušená pri akomkoľvek otvorení alebo vniknutiu do prístroja (s výnimkou zásahu autorizovaného dealera) alebo pri použití neautorizovaných náhradných dielov.

Elektrický paralyzér je výrobok, na ktorom môže závisieť bezpečnosť, v krajnom prípade aj život. Pri nákupe paralyzéra je preto potrebné viac ako kedykoľvek inokedy dbať na kvalitu a bezproblémovú funkčnosť.

Informáciu o predĺženej záruke nájdete vždy v detaile produktu.