Obranný korenistý gél SABRE RED pre bežcov s bezpečnostným LED náramkom - ružová

Výrobca: SABRE Red. Kód produktu: SR-LED-22G-PK

23,10 EUR s DPH

Skladom
ks

Obranný korenistý gél s reflexným LED náramkom zvyšuje vašu bezpečnosť či už beháte, jazdíte na bicykli alebo chodíte na prechádzky. Nielenže je vás lepšie vidieť aj v zhoršených podmienkach, navyše máte neustále po ruke efektívny obranný sprej s účinnou látkou, totožnou s tou, ktorú používajú ozbrojené zložky po celom svete.

35 dávok účinnej látky
Dosah 4 metre
Tekutá strela zabraňuje vlastnej kontaminácii
Účinný aj pre osoby pod vplyvom omamných látok
UV prímes pre označenie útočníka
LED bezpečnostný pásik s viditeľnosťou až 300m
2 svetelné režimy stály svit / blikanie
Obsahuje:
obranný korenistý sprej
LED náramok s okom na sprej
Vymeniteľná batéria CR2032
Vyrobené v USA


Obranný korenistý gél pre bežcov Sabre Red bol vytvorený tak, aby vám dodal maximálnu istotu a bezpečnosť. Môžete sa sústrediť len na vašu aktivitu, či už je to beh, venčenie psa alebo iba prechádzka. Obranný sprej vám umožní mať vždy po ruke maximálnu ochranu pred nebezpečenstvom zo strany útočníka. Obsiahnutá účinná látka je totožná s tou, ktorú používajú bezpečnostné zložky po celom svete. Dosah tekutej strely 4 metre dovoľuje maximálny odstup od útočníka a zaisťuje udržanie osobnej bezpečnej vzdialenosti. Sprej obsahuje až 35 dávok a umožňuje tak aj zásah proti viacnásobným cieľom – útočníkom. Gélový sprej funguje ako tekutá strela, čím maximálne zabraňuje vlastnej kontaminácii alebo kontaminácii okolitého prostredia. Účinná látka obranného spreja pôsobí aj na osoby pod vplyvom omamných látok. Účinná látka obsahuje UV prímes a umožňuje tak následnú identifikáciu útočníka. Sprej má jednoduchú otočnú poistku (Twist Lock), proti nechcenej aktivácii.

Súčasťou balenia je reflexný svietiaci LED náramok, ktorý je vybavený plochou na bezpečné uchytenie obranného spreja. Sprej tak môžete mať neustále po ruke. LED pásik má viditeľnosť až 300m. Opasok má dva svetelné režimy. Stály svit a blikanie. Výdrž batérie je 70 hodín a je možné ju vymeniť (plochá CR2032).

Parametre

Farba
Ružová
Maximálna vzdialenosť
4,0 m
Typ obranného spreja
Gél
Vekové obmedzenie
18+

Diskusia

Máte otázku?

Kontaktujte nás